BBQ

BBQ

Er zijn 18 producten

Voor iedereen die van barbequeen houdt. Kookboeken om inspirerende en vernieuwde ingrediënten op de barbeque te bereiden. Zomers maar ook in de winter. Smokey Goodness boeken van Jord Althuizen tot aan de BBQ Bijbel.

Toont 1 - 18 of 18 producten
  • Smokey Goodness Het ultieme BBQ kookboek van Jord Althuizen
    9789021562292

    Smokey Goodness is door de vakjury uitgeroepen tot Kookboek van het Jaar 2016! Het boek won ook in de categorie beste vormgeving en fotografie (Erik Rikkelman en Remko Kraaijeveld). De jury over Smokey Goodness: 'Het BBQ thema is in dit boek van voor tot achter, op alle vlakken, doorgevoerd. Je ruikt de BBQ bijna. Het is een persoonlijk verhaal en een...

    € 27,50
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • BBQ bijbel
    bbqBijbel

    BBQbijbel is hét naslagwerk voor de barbecueliefhebberBarbecueën is populairder dan ooit tevoren. Waar vroeger een barbecue uit spareribs en worst bestond, bereidt men nu complete maaltijden op de grill. Groente, vis, schaal- en schelpdieren en zelfs fruit zijn hierbij inmiddels net zo geliefd. In BBQbijbel laat barbecuekoning Julius Jaspers aan de hand...

    € 31,99
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • Smokey Goodness winter BBQ kookboek van Jort Althuizen
    9789021568881

    Met het one of a kind Smokey Goodness Winter BBQ boek van Jord Althuizen kom je ook de winter meer dan warmpjes door. Met echt winterse recepten als home smoked salmon, wild boar on the grill en wintersportfavourites (yes, raclette!) blijft het vuur ook bij min tien lekker branden. Tot aan een volledig Smokey Goodness-style kerstmenu toe: van aperitief...

    € 27,50
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • Smokey Goodness No Worries BBQ kookboek van Jord Althuizen
    9789021568898

    In Smokey Goodness No Worries BBQ van BBQ-held Jord Althuizen ontdek je deze zomer de laid-back Aussie approach tot barbecueën. Dit nieuwe Smokey Goodness-avontuur bevat all time favourites als ribs en burgers, voor wie op zoek is naar een easy summer BBQ, maar ook vol echte BBQ-avonturen. Want in geen land zijn ze gekker op barbecueën dan Down Under....

    € 29,99
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • Kookboek De handmade burger
    9781527020238

    Voor de echte burgerliefhebber! Met deze verzameling homemade burgers is je repertoire onuitputtelijk: vantijdloze klassiekers tot echte showstoppers, plus een hele reeks innovatievevegetarische en veganistische varianten. Leer hoe je de perfecte basis maakt voor spannende burgercreaties die je serveert met zelfgemaakte sauzen en heerlijke bijgerechten....

    € 9,99
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • Kookboek Het complete BBQ Boek Julias Jaspers
    9789048855124

    Met Het complete BBQ boek geeft Julius Jaspers je alle tools, technieken en recepten in handen om het hele jaar door de lekkerste gerechten te bereiden op de BBQ. Van de snelle doordeweekse maaltijd tot showstoppers voor in het weekend en alles wat je verder nodig hebt voor een geslaagd diner van de grill. Denk aan marinades, rubs, snacks, sauzen en...

    € 25,00
    1 Beoordeling(en)
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • Kookboek Smokey Goodness Burgers & BBQ Bites Jord Althuizen
    9789021575957

    Jord Althuizen's nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ...

    € 22,50
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • Kookboek Hamburgers - The best burger in Town
    9781527020061

    Hamburgers grillen is een kunst, maar met deze verzameling hamburgers uit allewindstreken krijg je die kunst snel in de vingers.  Verschijningsdatum mei 2018 Afmetingen 24,1 x 19,2 x 1,7 cm Aantal pagina's 224 pagina's

    € 7,99
    Onbekende levertijd Meer
  • kookboek Smokey Goodness BBQ Feast on Fire Jord Althuizen
    9789021578644

    In Smokey Goodness BBQ Feast on Fire biedt Jord Althuizen je complete BBQ-menu’s. Van Fancy Fire en Veggy Feast tot Smokey Italian en Yankee Classic, alles voor a day to impress. Plus Smokey Showpieces, voor wie gaat voor één all-out Smokey gerecht, en ideeën voor brunch en borrelbites. Met dit keer een rondje Nederlandse local heroes van Smokey Goodness....

    € 22,50
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • kookboek Smokey Goodness 3
    Smokey Goodness 3

    Smokey Goodness 3: het Bigger, Better BBQ-boek is het nieuwste kookboek van barbecue-held Jord Althuizen. Dit is het echte barbecuewerk: stoer, slow en avontuurlijk. Met nieuwe flavours voor jouw favoriete Big Five op de barbecue: beef, pork, chicken, fish en... desserts. Ontdek dit keer de Zuid-Afrikaanse braai. Voor alle achtertuin avonturiers. Burning...

    € 27,50
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • kookboek IndoStok
    Indostok

    ‘Wat doet ons zo smachten naar een dampend sateetje? Begint het al bij het vuur onder de sissende stokjes? Is het de grillsmaak waardoor ons oerinstinct wordt aangezet? Of laat die onweerstaanbare marinade onze tong swingen? Hét mysterie wordt in dit boek onthuld. Waar instant hit INDOROCK een eigenzinnige ode was aan de Indische keuken, zingt INDOSTOK...

    € 22,50
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • kookboek BBQ snel en lekker
    BBQ snel en lekker kookboek

    Eenvoudige recepten voor op de barbecue - slechts een handvol ingrediënten, enkele minuten voorbereiding en je kunt aan de slag! Hooguit zes ingrediënten, dus boodschappen doen is super simpel! Van een lekker vooraf tot dessert - maak alles zonder je gasten in de steek te hoeven laten!

    € 16,99
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • kookboek Buitenkok in 4 seizoenen
    Buitenkok in 4 seizoenen

    Smakelijk jaarverslag in 175+ recepten van The Cooking Conductor na 4 seizoenen buitenkoken. Met veel kennis, achtergronden en fraaie foto’s rond de kamado, de culinaire keramische barbecue.Buitenkok in 4 seizoenen! Dit is geen kookboek. Dit is het logboek van de aanstekelijke ontdekkingsreis waarin een dirigent in vier seizoenen buitenkok werd. Ieder...

    € 27,50
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • kookboek Dutch Oven- recepten, tips en hete kolen
    Dutch Oven

    Iedereen die houdt van hete kolen en een open vuur, kan niet zonder een Dutch Oven! Dit gietijzeren apparaat is de absolute droom van iedere buitenkok. Voor Tim en Sebastian van de Sauerländer BBCrew is koken in een Dutch Oven pure vrijheid, omdat je in de buitenlucht op deze manier bijna alles kunt bereiden: mals draadjesvlees, knapperig gebraden...

    € 15,00
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • kookboek Smokey goodness Lowlands BBQ
    9789021577852

    Voor Smokey Goodness Lowlands BBQ reist Jord Althuizen door Nederland en België. Hij geeft je een dubbele dosis barbecuerecepten, basics en tips. Voor beginners en doorgewinterde BBQ’ers. #BBQlokaal Smokey Goodness Lowlands BBQ, het nieuwste en dikste BBQ-boek van Jord Althuizen ooit, heeft onze eigen Lage Landen als inspiratiebron. Bigger, better en dit...

    € 29,99
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • kookboek BBQ recepten voor op de kamado
    BBQ recepten voor op de kamado

    In dit boek staan meer dan 100 BBQ-recepten voor op een kamado. Een kamado is een keramische BBQ met deksel. Hierdoor werkt het als een oven en kun je er de temperatuur perfect mee regelen. Een kamado is geschikt voor slowcooking en om te grillen, bakken en stomen. Julius neemt je aan de hand en leert je alle technieken en de lekkerste gerechten maken!...

    € 16,99
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • kookboek De BBQ atlas
    de BBQ atlas

    In de BBQ Atlas neemt Julius je mee over alle continenten van de wereld. Saté’tjes in Indonesië, Korea en Japan, ribbs in de USA, pinnekjøtt in Finland en eiervrug in Zuid Afrika, alles komt aan bod (natuurlijk niet alles, maar wel veel!). Alles is op een huis, tuin en keuken bbq te bereiden en voor de ingrediënten hoef je niet op reis!  552 pagina's.

    € 35,00
    Direct leverbaar In winkelwagen
  • Kookboek BBQ Street Basis BBQ Boek
    9789021579306

    Iedereen kan BBQ’en met Het BBQSTREET Basis Boek. Met BBQSTREET, de hitserie op 24Kitchen, leer je alles over barbecueën en ga je aan de slag met de lekkerste recepten.Iedereen kan BBQ’en, dat is het motto van BBQSTREET, de BBQ-hit van 24Kitchen. Want enthousiaste barbecueliefhebbers, of het nu om beginners of gevorderder gaat, weten het: niets is zo...

    € 18,99
    Direct leverbaar In winkelwagen

Filter by

Merk
more... less
Type
Prijs
Filter

Informatie

Sluiten

Wij gebruiken cookies om er voor te zorgen dat wij u de beste gebruikerservaring kunnen bieden op deze website. Als u verdergaat zonder uw instellingen te wijzigingen, gaan wij ervan uit dat u akkoord gaat met het ontvangen van alle cookies op onze website. Als u dat wenst, kunt u uw cookie instellingen op elk moment wijzigen. Zie voor meer informatie onze privacy policy